Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Duzzadt és fáj a lábfejem, mitől?

Duzzadt és fáj a lábfejem, mitől?

Figyelt kérdés
Egy hete történt először,hogy munkába(gyár,sokat kell állni) a lábfejembe furcsa fájdalmat (mintha bevágtam volna,vagy egy medvepuszi után a combba) kezdtem érezni. Műszak végére bedagadt a lábfejem,felfeszíteni egyáltalán nem tudtam. A fájdalom egyértelműen a lábfej külső részén érezhető,ahol egy "nagyobb" izom,vagy talán ínhüvely húzódik. Aznap ecetes vízzel borogattam,egy nap múlva elmúlt a fájdalom,viszont éreztem azért,hogy ott valami nem százas,ezen az izomrészen egy bizonyos pontot megnyomva,nagyon fájt. Ma munkába ugyanez történt,elkezdett fájni,műszak végére teljesen bedagadt,főként a külső része,felfeszíteni nem tudom. Mitől lehet ez?
2018. márc. 17. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy visszér. Orvost javaslok.
2018. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet munkahelyi ártalom. (Kevesebb állással nem lehetne?)

Esetleg nem vagy túlsúlyos is, és még az is terheli?

Nem bántásként kérdezem, hanem a visszér kockázata miatt.

(ha esetleg túltolod a húst/ fehérjét, az köszvényt eredményezhet, annak is van lábdagadós tünete)

2018. ápr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!