Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton hideg a kezem és a...

Folyton hideg a kezem és a lábfejem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi komoly,ha az lenne elszíneződne.De egy normál hőmérsékletű szobában is kétszer hidegebb a kezem mint másoknak.Van valami olyan kesztyű,ami nem olyan buci,tehát lehet benne mindent csinálni,de azért melegítsen?A vékony,egyszerű kesztyűk nem segítenek.

#kesztyű #kézhő
2018. jan. 12. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is, de nekem csak a lábfejem. Az orvosom azt mondta, hogy rossz a vérkeringésem arra. Nekem nem segített, de azt mondta, hogy:

vegyél 2 lavórt, egyikbe engedj forró, másikba jéghideg vizet, és így váltogasd a lábad benne 3-5 percenként kb 20 percen át.

2018. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis persze segített valamit nekem, de nem múlt el örökké :)
2018. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja,az a meleg-hideg dolog csak 1 órára jó kb. Én a tűzforró hajszárítóval,és meg se kottyant a kezemnek....
2018. jan. 12. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:

"kétszer hidegebb a kezem mint másoknak" Szerinted van ennek értelme? (Ha igen, magyarázd meg kérlek!)

Fizikai terhelés kell a vérkeringésednek (ha nem vagy valamiért vérszegény). (Ha van rá lehetöséged, vegyél egy nagy adag homokot és naponta 3...5X lapátold át legalább fél oráig serényen.

2018. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!