Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Még nem voltam orvosnál mert nem fáztam meg, nem vagyok lázas, jó a közérzetem, és a torkom se fáj. Viszont pár hete arra lettem figyelmes, hogy valami irritálja a torkom. Nem fáj csak nagyon enyhén kellemetlen, ilyen csikizős érzés. Par nappal később elkezdtem nagyon kicsit köhögni, de nagyon ritkán, aztán az idő múlásával egyre többet. Ma hajnalban pedig annyira rámtört ez a száraz köhögés, hogy azt hittem megfulladok.
2018. márc. 18. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem lappang benned a megfázás

vegyél strepsilst az kitisztitja a torkod igyál forro teát napközbe és szedj c vitamint

2018. márc. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el orvoshoz, a kedves párom már három hete "köhög"... én meg már legszívesebben agyonütném, mert dokihoz nem megy...
2018. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!