Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pukkad ki az ér a...

Miért pukkad ki az ér a kézfejemben?

Figyelt kérdés

Másodjára fordul elő hogy eleinte eroteljes zsibbadast erzek a kezfejemben, kisse megdagad a kezfejem es aztan lila szinu lesz.


Ez mitol lehet?


2018. márc. 18. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge érfalak, C-vitamin hiány stb. Hány éves vagy? Véralvadási zavaraid vannak? Fogyasztasz zöldséget, gyümölcsöt, azaz megfelelően táplálkozol?
2018. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17 vagyok

Nem taplalkozok megfeleloen mivel nincs penze a szuleimnek meg ha van is elkoltok az egeszsegtelen etelekre


Koszi a valaszt!

2018. márc. 18. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél valami legolcsóbb C-vit. készítményt, és legalább kúraszerűen szedd egy darabig. Napi egy almára csak tudnak pénzt szorítani, az is fontos lenne, ha már más nem megy.
2018. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen egészségtelen ételekre? Például? Hátha abból is lehet válogatni értékesebb tápanyagút.
2018. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát mindenből a legolcsóbbat. Igazából gyümölcsökre nem igazán jut. Az alap ételek vannak itthon, néha még ezek sincsenek így ha minden megvan akkor örülni kell ennek is.


Nyáron szoktam enni gyümölcsöt, ami a kertben megterem. Pl paradicsom vagy cseresznye. Más nincsen sajnos.

2018. márc. 18. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
17 éves vagy. Kellenek a vitaminok, tápanygok, sók, mert később mindenféle hiánybetegséggel fogsz küzdeni. Vedd meg a lehető legolcsóbb multivitamint, és szedd. Értem én, hogy nincs pénz, de erre muszáj lenne fordítani.
2018. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!