Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy hallom, ahogy...

Létezik, hogy hallom, ahogy megfeszül az izom a kézfejemben?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: este úgy szoktam aludni, hogy a jobb oldalamon fekszem, és a jobb kezem a fejem alá teszem, úgy, hogy a tenyerem pont a jobb fülem alatt van. Namost ha így megfeszítem az izmomat, akkor hallok valami zúgás-szerű dolgot, és ez egészen addig tart, amíg újra el nem engedem. Ez mi lehet? Létezik, hogy ezt csak én hallom? (Teljes csönd van ugyebár...) Kipróbálná nekem valaki, hogy tényleg lehet hallani valamit, és hogy mit?

Ezer köszönet :)))))


2009. aug. 25. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Jééé, én is hallom :)) Nem tudom mi lehet ez, de engem is érdekelne!
2009. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Neszivass ***** válasza:

Két "furcsa" dolgot is hallhatsz, nem tudom melyikre gondoltál. Az egyik a vérkeringésed által okozott surrogó hang, a másik pedig a porcok és izmok "recegése" lehet.

Ez utóbbit leginkább az ujjak lassú mozgatásakor érzékelheted.

2009. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!