Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külső aranyérre valami házi...

Külső aranyérre valami házi gyógymód?

Figyelt kérdés
bármilyen megoldás érdekel,már nagyon sok féle kenőcsöt krémet kúpot kipróbáltam de nem használ semmi!A válaszokat előre is köszönöm!!!!
2010. jún. 10. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam a kúpokkal.

Nem sértésnek irom, de naponta többször mosd meg.

Én felváltva csináltam, hol jóminőségű babahintőpor,hol kamillafiltert megáztattam jó melegvizben és melegen tettem az aranyeremre. Naponta a kamillás variációt 2-3 szor megcsináltam.

Nekem ez rendbehozta. Nagyon örülnék,ha sikerülne Neked is.

2010. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a legkellemesebb megoldás, de nekem a legjobban bevált módszer: sima szappan, esetleg mosószappan a legjobb. Faragj belőle egy kúpot, és jól beszappanozott ujjal add be magadnak. Csípni fog! Ha kint van, akkor a szappanos ujjal igazítsd a helyére. Ha nő vagy, tegyél egy betétet, ha férfi egy papírzsepit a fenekedhez. 2-3 nap, és elmúlik, de már az elsőnél érezheted a hatást. Ez olyan dédi módszer, de engem is csak ez hozott helyre. Jobbulást!
2010. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, mivel a férjem 20 éve szenved vele, de semmi se használ, a műtétek meg kétségesek...
2010. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat,ki fogom próbálni,és remélem segiteni fog,mert már nagyon zavar meg kellemetlen mert eléggé kint van!
2010. jún. 10. 14:49
 5/9 A kérdező kommentje:
A második válaszolótol szeretném kérdezni,!Naponta hányszor ajánlott?
2010. jún. 10. 14:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja?Amugy 28 éves lány vagyok!És a szülésnél jött ki és azóta kint is van,20 hónapja!
2010. jún. 10. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Várjuk a javulásról a jóhirt.
2010. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én naponta 1x a fürdés végén kezeltem. Ha nagyon gázos, akkor kezeld reggel-este. Mielőbbi jobbulást:-)
2010. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Már kétszer csinàltam ès valóban màr az első utàna éreztem javulàst,nagyon szépen köszönöm a segitséget!!És csak ajánlani tudom mondenkinek akinek ilyen problémàja van!!!!!!
2010. jún. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!