Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A herpeszre van bármi házi...

A herpeszre van bármi házi gyógymód?

Figyelt kérdés
Üdv azért kérdezem mert sokszor előjön az alsó ajkamon egy olyan herpesz ami először kicsi de aztán a szám elejétöl a végéig szokott nőni. na erre van valamilyen házi gyógymód?
2011. aug. 12. 00:34
 1/7 anonim válasza:
Dettó!Én is ilyen vagyok!Én kővirágot szoktam törni és annak a levét szoktam rárakni nappal este fogkrém!Utána meg körömvirág krémmel kenegetni a foltot ami a helyén maradt de megelőzésre ajánlom a Telviran krémet ha érzed hogy viszket azzal be kell kenni és akkor nem jön ki!
2011. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aloe vera kaktusz levelét vágom ketté. Ennek a nedves részét teszem rá.
2011. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a Telvirannak van receptre felírható, kúra módon alkalmazandó gyógyszere. Páromnak is elég gyakran jött ki. Gyakran az egyik még el se múlt a másik már kint volt. Felírt neki az orvos egy havi kúrára való adagot. beszedte, azóta még nem jött ki neki. Ennek kb. már 1/2 éve.
2011. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jo tanacsokat kaptal mar, viszont keszithetsz koromvirag teat, amit lekell fagyasztani, az aloverat is, tehat a friss levet fagyasztod le!

Ezek nagyon jok a viszketesre, es sokkal konyebben gyogyul, ha ezzel naponta tobbszor kenegeted!

2011. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lizin tabletta! Az a legjobb!
2011. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A herpesz kiújulásához a legyengült immunrendszer nyit kaput plusz egy picike hámsérülés és kész is. Én b komplexet szedek kúraszerűen, egy százas dobozzal beszedek, utána 2-3 hónap pihenő. A második kúra után én teljesen tünetmentes lettem, de gondolom emellett sokat számít a táplálkozás a kipihentség és még sok más dolog ami az immunrendszert kiütheti. Bulizások (nem alszol, az alkohol kimossa a vitaminokat belőled), stressz, stb..
2011. aug. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez egy teljesen önálló módszer, ha herpeszem van mindig ezt csinálom, és gyorsan hat:


Szükséged lesz egy sebtapaszra. Ragaszd a sebtapaszt a herpeszedre, húzd le. ha te nem birod lehúzni kérj meg valaki mást. Ha vissza varrasodik (bár nekem nem szokott) akkor vegyél rá kenőcst. Mást nem tudok ajánlani.


Amúgy nem fáj ha lehúzod a sebtapaszt.

2014. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!