Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korpa vagy mi lenne a hajamon?

Korpa vagy mi lenne a hajamon?

Figyelt kérdés

2 naponta szoktam mosni a hajam és arra lettem figyelmes, hogy mikor megmosom másnap is elkezdem dörzsölni a hajam és fehér kis darabok hullanak ki belőle ( nem kevés ). Mi lehet ez? Kisebb nagyobb darabokba esik ki.

20/F



2018. márc. 19. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Korpa. Megoldás Detergens gyógyszertári kénes sampon.
2018. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A korpa nem más mint a fejbőr hámlása .Heti 1 hajmosás,és ne fázzon meg utána .Ilyen egyszerű a megoldás .
2018. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Heti egyszer ? Már másfél nap után olyan zsíros, hogy muszáj megmosnom.
2018. márc. 20. 05:50
 4/4 anonim ***** válasza:
A Detergens sulfuratumot en is probaltam.Elso alkalommal nem hasznalt,de par evvel kesobb ujra megprobaltam es teljesen elmult tole a korpam.Nem kerul sokba,ugyhogy egy probat szerintem meger.Az Elocom oldat is jo.Borgyogyasz es haziorvos is feltudja irni.Van meg egy sampon a nevet most nem tudom,de du megnezem.
2018. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!