Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok a pattanásom, és már az...

Sok a pattanásom, és már az agyamra mennek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éves férfi vagyok.

Nem vagyok sok pattanással megáldva, de egy csomó piros folt van rajtam és pattanásom is mindig van, ritkán durván begyulladva. Nagyon irritáló már a helyzet, mert minden krémet mindent kipróbáltam, nem eszek chipset, édességet is egy nyalókát eszek meg. Szénsavasat sem fogyasztok, csak teát iszom vagy vizet. Tejtermékeket sem fogyasztok annyira, leginkább főtt ételt eszek. Mégis sok a pattanásom, szabadlevegőn vagyok (sportolok, gördeszka, futás, tenisz) és mosom az arcom reggel-délbe és este is.Egyéb tanácsok?


2018. márc. 19. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szappannal ne mosd, mert szárítja, emiatt még több faggyú termelődik. Speciális arctisztítókat érdemes használni. Fordulj orvoshoz (bőrgyógyász, endokrinológus), esetleg kozmetikushoz.
2018. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sima langyos vízzel mosom^^ orvos írta fel az arctonikot, hogy azzal tisztítsam, nem vált be.
2018. márc. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!