Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Harminc évesen miért fájnak...

Harminc évesen miért fájnak az egész izuleteim?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kezdődtek a fajdalmak. Először a csípőmben aztán a térdemben.

Sokat bicajozom hegyekben. Estem is párszor.

De komolyabban csak fél éve es máris kopás van a csípőmben a doki szerint. Erdekes hogy regebben akár egy éve ha estem vagy odautottem az izületeimet, egy darabig fájt de aztan elmult. Most meg ha odaütöm fáj megállás nélkül.

Egy éve csináltak röntgen - t a csípőmrol, akkor nem volt kopás. Egy év alatt kialakult volna?



2018. márc. 19. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Sajnos ez előfordulhat. Nekem a glükozamin- és kondroítinszulfátot valamint MSM-et tartalmazó stabilizált aloe vera ital segített Jobbulást!

2018. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán, örülj neki, hogy cak most - ha már.


Nekem 20 éves korom óta fájnak az ujjaim, kivált hidegben, megmozdítani sem tudom őket, hiába a 2 kesztyű :(

2018. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Csak az a furcsa hogy ilyen hirtelen egy év alatt. Ezelőtt ha megsérűltem fájt egy darabig aztán abba maradt. Már aludni sem tudok hogy mi lessz velem
2018. márc. 20. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Télen titokzokni, szaggatott gatya befigyelt-e rendszeresen?
2018. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az nem. De ki vagyok hulve rendesen. De nyáron is igy fájt
2018. márc. 21. 01:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmincéves kor már a leszálló ágban van, az erősen igénybe vett izületek korán tönkremennek.
2018. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!