Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Ádámcsutkám benyomodh...

S. O. S. Ádámcsutkám benyomodhat? Vagy az körül eltörhet vagy elmozdulhat valami? Orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
Pár napja ütés ért a nyakamon. Az ádámcsutkám és az körül. Most érzem úgy hogy nyelésnél mintha valami csomó lenne ott és néha ha úgy tartom a fejemet fáj. Kamasz vagyok, lehet, hogy most nő és azt érzem?? Halálossan komoly a dolog????? Orvoshoz menjem?? Házi módszer nincs valami?? Van miért izgulnom? Előre is köszi a választ.

2018. márc. 21. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj orvoshoz, ha nem hagy nyugodni a dolog, itt idegenektől kapsz választ, akik sok esetben csak találgatnak - én is! Inkább most menj dokihoz, mint sajnálkozz utólag, hogy orvoshoz kellett volna menni.


Szüleid nem mondtak semmit, vagy nem tudják? Orvos vagy nővér ismerős van? Valamelyik barátod szülei között vagy szüleid barátai között? A legegyszerűbb lenne így megkérdezni.


Amúgy lehet, hogy csak megduzzadt az ütés miatt (pl. ha az ujjadat ütöd meg erősen, az is feldagad, szóval nyilván ez is).

2018. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak diplomás gyógyszerész ismerősünk van aki dr. nevet visel.
2018. márc. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!