Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Undoritó dolgok a munkában,...

Undoritó dolgok a munkában, hogyan tegyem túl magam?

Figyelt kérdés

Autista gyerekekkel dolgozom kulföldön akik súlyos agyserultek is. Munka közben undoritó dolgok történnek , folyik a nyál. , visszafolyik a nyálas étel actányérba , egyik ette a saját székletét , vagy a társa hányadékát , ezek mellett ebedelni kell velük

Gyomorforgató . Meg lehet ezt szokni ?

Muszaj veluk enni ezert fizetnek is , pedagógiai étkezés a neve

Sokszor öklendezéseim tartom titokban , mélylégzéssel


2018. márc. 23. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, csak ha van hozzá gyomrod. Más munkát nem tudsz keresni?
2018. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van ennél rosszabb is. beszélgess egy hentessel, vagy egy ápolónővel. a halál pillanatában és előtte iszonytos dolgok történhetnek.
2018. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, mivel "muszáj"-nak érzed, nem vagyok biztos benne, hogy velük kellene foglalkoznod.

Gondold át magadban újra, hogy miért ilyen kisgyerekekkel szeretnél foglalkozni? Van-e benned annyi irgalom-szeretet stb, hogy meglásd az "undorító" mögött az ő kis lelküket, ami nem tehet szinte semmiről...


Az sem baj, ha nem erre születtél. Vannak más gyerekek is, akiknek segíteni lehet a fejlesztésében stb.

2018. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gyógypedat vegeztem , de evekig nem dolgoztam a gyerekkel voltam itthon nem dúskalok az ajanlatokban

Egyedulalló vagyok birnom kell a gyerekem tölem varja a valaszokat szuleim is lassan

Legalabb ne kéne enni iszonyat

2018. márc. 23. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után meg lehet szokni, de én a helyedben keresnék inkább egy másik állást, mert hosszú távon ezt úgyse lehet bírni.
2018. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Intuicios kepesseged birtokaban erezned kell a "tavolsagtartast" mindezektol, a korkepek tunetei velejaroi az allapotuknak.


Probald azt az oldalat nezni, ami a munkad soran Neked-, a szuloknek jo, illetve a segiteni tudasod kepesseget!


Kitartast es oromoket kivanok a munkadhoz!

2018. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. márc. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!