Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy mostanában...

Mitől lehet, hogy mostanában mindentől lila foltjaim lesznek, régen nem voltam ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam, harap,mászik rajtam,alvás közben véletlen megrúg stb...

Vagy bármi aminek neki megyek, hozzám ér....most épp kb.20 lila folt van rajtam. Ez most bikiniben elég durva látvány.

Mehetnék simán látleletre,mondtam is a páromnak.De közölte ő védve van, mert a gáton volt Miskolcon:)

Húgom meg közölte legközelebb jobban bújjak el a paintbaal-ozásnál :)

Van valakinek ötlete mitől érzékenyebb most a bőröm?


2010. jún. 10. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Háziorvostól kérj vérvizsgálatot, mindenképpen mondd el neki, hogy ezért kéred, mert akkor olyan kiegészítőket kér. Ha valami nem stimmel, továbbküld megfelelő szakrendelésre. Ha viszont a vérképed rendben lesz, akkor simán kezdj el rutascorbint szedni, vény nélkül kapható vitaminkészítmény, mégcsak nem is drága, ellenben nagyon jól erősíti az érfalakat.


Néha előfordulnak velem is ilyen időszakok, olyankor még a kulcs elfordítása a zárban is véraláfutást okoz az ujjaimban. Engem már kivizsgáltak és nem találtak rendellenességet, azt mondták, ez öröklött tényező. Én is rutascorbint nyelek ilyenkor és látványos a javulás.

2010. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a bőröd érzékeny, hanem a hajszálerek falai pattannak el könnyen, vagy nehezen szívódik fel a szövet közé került vér. Nem tudom, lehet, meg kéne kérdezned háziorvosod, hogy ilyenkor mi van, vagy csak szimplán immunrendszerre erősíteni...
2010. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Pedig szedek vitamint a szoptatás miatt is.Úgy látszik nem eleget.Csak most lettem ilyen érzékeny. A vérvétel nem hangzik jól :(
2010. jún. 11. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!