Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában ezeket a tüneteket...

Mostanában ezeket a tüneteket észleltem, meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés

Az egész ugy kezdődött hogy elkezdett görcsölni a hasam. Egyszer max 3 percig tart valamikor meg 10 percig. Neha nyugalmi helyzetben is egy kicsit erosebben erzem a szívdobogásomat. Meg ha pl. hirtelen ülésből felkelek és elindulok valamerre akkor erzem hogy a lassu szívverésből egyik pillanatról a másikra gyors lesz.

Mellkasomnál ereztem szúró fájdalmat de csak ha a kezemmel megnyomom meg ha mély levegőt veszek. Orvossal voltam vele de azt mondta hogy ez nem lehet szív eredetű dolog, meg amugy is meg fiatal vagyok ezekhez (16 éves). Felírt gyógyszereket azt szedem.

Ez az egész inkább esténként szoktak rámjönni. Az a kérdésem hogy a gyógyszerek szedésével ez meddig fog tartani?



2018. márc. 27. 21:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg azt mondta hogy magnézium hiányom van.
2018. márc. 27. 21:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy "fiatal vagy még ehhez" - sajnos néha fiataloknak is van szívbetegsége. De ne ijedj meg, mert más okok is állhatnak a háttérben. Lehet, hogy tényleg csak magnéziumhiány, ez esetben pár héten belül jobban fogod érezni magad, mivel szeded a tablettát.

Egyébként milyen gyógyszereket írt még fel a doki?

A vegetatív idegrendszer is tud ilyen tüneteket csinálni. Annak a működését is segíti a magnézium, plusz szedhetnél B-vitamin komplexet. Ha meg sokat stresszelsz, akkor valami gyógynövényes nyugtatót is néhány hétig.

2018. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kenőcsöt írt fel amit a mellkasomra kell kenni mert lehet hogy izületi dolog.

Strepsilst a torkomra mert az is be van egy kicsit gyulladva.

Millgamma meg még magnerot (ugye az utóbbi van a magnézium hiányra).

Egyébként persze előfordulhat szívbetegség fiataloknál csak ritkábban mint pl. egy 50-60-70 éves embernél.

2018. márc. 28. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!