Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakánként mostanában...

Éjszakánként mostanában megcsíp valami különböző helyeken, kb 5-7 mm es területű és olyan mint egy égési heg mi lehet az?

Figyelt kérdés

Van ahol csak 1 csípés van és van hogy egymás mellett 2. Nem viszket nem ég.

Nincs felhólyagosodva , mint mondtam égési hegszerű a kinézete.

Lehetséges hogy pók?

Ágyi poloska tuti hogy nem.

A hasamon a hátamon és a combomon van.


2018. márc. 4. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem is az őrületbe kerget a néha előforduló olyan folt, mint amiről írsz. Arra jutottam, hogy csak pók lehet, mindig sasolom, de nem látni soha.


Próbáld ki azt, hogy ha előre tudod, mikor nem mész be a szobádba legalább fél napig, hogy ilyen poloskaírtó szprével befújod az ágyad(ágynemű nélkül) alatta, meg mindenhol, szekrények mögött, stb..


Aztán szellőztetés, és kiderül.

2018. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben köszi holnap veszek olyat remélem hatásos lesz ma meg megprobálok becsepegtetni az ágy köré teafaolajat azt olvastam egy helyen hogy beválhat.

Csak ugye jó lenne tudni mi csipked meg egyáltalán mekkora. Én alszok benn a falnál páromnak semmi baja.

2018. márc. 4. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!