Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Homloküreg felszúrás fáj?...

Homloküreg felszúrás fáj? Volt már valakinek ilyen vagy arcüreg felszúrása?

Figyelt kérdés
Orrsövény műtétem volt február végén volt 2 polip is. Egyáltalán nem fájt műtét után sem (altatásban volt), de kb 3-4 napja fáj a jobb homloküregemnél kopogtatásra is. Elvileg homloküreg gyulladás, de nem vagyok lázas meg orrsprayzek rendesen. Ha szúrni vagy műteni kell, ezt is lehet kérni altatásban? Vagy azt mondák ne szórakozzak, mert nem fáj a felszúrás?

2018. márc. 27. 23:23
 1/6 A kérdező kommentje:
A doktornőm elég mogorva tekintetű, és mikor varratszedésnél kértem fájdalomcsillapító sprayt, azt mondta ne szórakozzak és nem fog adni:D
2018. márc. 27. 23:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem arcüreg mosásom volt gyermekkoromban. Egyáltalán nem fájt. Kaptam helyi érzéstelenítést.
2018. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erről is sok mindent lehet hallani, hogy valaki azt mondja majd belehalt, valakinek nem fájt stb. Nehéz eldönteni, de remélem rendesen kiütik az embert
2018. márc. 28. 11:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát kiderült nem homloküreg, hanem arcüreg gyulladásom van, csak kisugárzik oda. De nincs benne váladék
2018. márc. 28. 13:36
 5/6 Botond1999 ***** válasza:
Nem fájdalmas, mert rendesen érzéstelenítik, de kicsit kellemetlen, főleg mert hallod, ahogy megy fel a tű (ropog). De egyébként ezt ma már csak nagyon-nagyon ritkán csinálják, mivel antibiotikummal a súlyos esetek is kezelhetők. Ha mégis, ne félj tőle, mert felszúrás után azonnal megszűnnek a tünetek.
2018. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Botond1999 ***** válasza:
De ha nincs váladék, akkor nincs miért felszúrni. Kapsz tablettákat és egy hét múlva rendben vagy.
2018. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!