Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy alkalmassági áll egy...

Egy alkalmassági áll egy raktárosi munka és köztem. Át fogok menni?

Figyelt kérdés

2012-ben és 13-ban volt 1-1 ptx-em, és most ezért izgulok, hogy így is alkalmas leszek e.

Szerintetek?



#munka #alkalmasság #PTX #raktárosi állás
2018. márc. 29. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz dolgokat is kell emelgetned? A ptx- et műtötték? Szerintem alkalmas leszel amíg nem kapsz újabb ptxet a súlyemeléstől. Már ha ez is benne van a munkakörben.
2018. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem 10-15 kilónál többet nem kell emelgetni.

Jobb oldalon csöveztek, bal oldalon magától felszívódott, mint a kettő spontán jelentkezett. Azóta érzek fura dolgokat mindkét oldalon, de ezt leszámítva jó minden.

2018. márc. 30. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Te tudod mit vállalsz, én 2 ptx után biztos nem akarnék 10 kilót megemelni. Mondták is a kórházban, hogy nehéz dolgok emelgetése nem javasolt ptxeseknek.
2018. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és 10 kiló az nehéz?

Jó hát megértem, majd meglátom mit mond az orvos

2018. márc. 30. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Relatív kinek mi nehéz. Meg ki mennyire bátor. Nekem az lenne és félős vagyok.
2018. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze számít mit mond az orvos, de hiába mond bármit az nem garancia levél. És ne feledd ő a szike túloldalán van. Onnan azért könnyebb mondani dolgokat 😉 Én már nem hiszek el nekik semmit. Sokkal inkább ahogy érzem. Ha valamit megerőltetőnek találok vagy fáj tőle azt nem csinálom. Nekem azt mondták a műtét után 2 hónappal, hogy most már fejen is állhatok. Valószínű ha őt műtötték volna és érzi amit én nem mond ilyet.☺
2018. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Update: megfeleltem :)
2018. ápr. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!