Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom? Nagyon félek!

Lehet bajom? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Ma kaptam az orvostól antibiotikumot, de ma pont megjött. Általában szenvedni szoktam a görcsöktől; most sem volt másképp, muszáj volt bevennem egy Cataflamot. Most viszont elkezdett fájni a gyomrom. Vagy nemmis fájni, ilyen nagyon diszkomfort érzetem van. Persze egyből elkezdett pörögni az agyam (pánikbeteg vagyok), hogy mi van, ha ezért, mi van, ha meghalok (tudom, hogy röhej). Nagyon félek! Lehet bajom?

2018. márc. 29. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pánikbeteg vagy. Ezt kell kezelni.
2018. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz, már sokkal jobban vagyok, mint régebben, de azért köszönöm..
2018. márc. 29. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Pánikbetegséghez inkább pszichiáter kell és gyógyszerek kiegészítésnek a pszichoterápia mellé.
2018. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a gyógyszer dologgal nem igazán értek egyet
2018. márc. 29. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Cataflam túlzott savtermelődést, ezáltal gyomorfájdalmat okoz. Vegyél be mellé valami savlekötőt.
2018. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz nyugi.
2018. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A jövőre nézve: Ha étkezéssel egyidejűleg vagy utána veszed be a Cataflamot, akkor valószínűleg nem lesz probléma. Az antibiotikumot szintén tanácsos étkezéshez kötni - de mivel a két gyógyszer együtt se okés, ezért csak a következő étkezésnél vedd be.


Most tényleg vegyél be valamit, ha van otthon, pl. Rennie-t. Ha nincs, akkor egyél pár falatot, és igyál folyadékot. Plusz melegítheted is a fájdalmas területet.

2018. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cataflamot ne szedj be többet, az nekem is kikészítette a gyomrom, de az antibiotikumtól is lehet gyomorfájás, hasmenés is.
2018. márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!