Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek hogy kicsit túlzásba...

Félek hogy kicsit túlzásba estem a saját házibulimban. Ez a mennyiség így mennyire lehet veszélyes? Lehet tőle valami bajom? Lent leírom! 17/F

Figyelt kérdés

Hányingerem lett reggelre meg fájt a fejem. A nap folyamán bevettem 3 algopyrint 1 normaflore 1 dedalont (ezeket reggel 9- du. 16 óráig szedtem be a buli 20kor kezdődött addig semmi alkoholt nem ittam) aztán elkezdődött a buli ami alatt megittam 2 félliteres kotélt (azt már nem tudom hogy milyet) 2 pohár pálinkát egy 200ml vodkát 5 doboz sört.

Igen tudom hogy ezek a piák rohadtúl össze vannak keverve és alapból simán csinál egy másnaposságot de én rengetek buliba járok és ezek után sincs most szinte semmi bajom annyivolt hogy éjjel fáztam takaró alatt igaz csak 22fok volt bent meg másnap hányingerem volt meg fájt a fejem. Enyhébb fájdalmaim voltak reggel mint egy átlagos másnaposságkor...simán kibirtam kellni az ágyból birtam enni mászkálni a városban. Csak azt nem tudom hogy nem-e nagy baj hogy előtte ennyi gyógyszert bevettem?



2017. aug. 14. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Szégyelld magad!
2017. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd meg, hogy ezúton gratuláljak! Egy alkalomtól vélhetően nem lesz semmi bajod, de nem kéne rendszert csinálni belőle, ha szeretnéd, hogy a későbbiekben is működjön a májad, veséid, és az agyad.
2017. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbit már bukta :) még a banzáj előtt is
2017. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ilyet többet, ha nem akarod, hogy legközelebb elvigyen a mentő.
2017. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én agyam már nem működik bakker =D Most is rosszul vagyok =D
2017. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!