Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj lennt a jobb oldalon😰?

Mitől fáj lennt a jobb oldalon😰?

Figyelt kérdés
Alhasi területnél fáj , olyan mintha valami buborék vagy levegő vagy nemtudommi ottlenne nem rég lettem figyelmes rá most már egyenletesen kicsit fáj, lehet vakbél?

2018. márc. 31. 04:43
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha mozgok is nagyon fura!
2018. márc. 31. 04:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be 4-6 szem széntablettát. Lehet, hogy kezdődő bélhurut (vírusfertőzés következtében).
2018. márc. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a vakbélre hittem,hogy gyomorrontás. Még aznap műtöttek. (Állítólag az utolsó pillanatban.)
2018. márc. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam is vakbélnél voltak gyomorrontásos tünetek. görcsölt a hasam, ha egy pózt felvettem fekve egy idő után jó volt, megmozdultam fájt újra.. hánytam első nap, utána már csak hányingerem volt. azt hittük hogy bezabáltam meggyből. másnap du. elvittek anyáék dokihoz, aki erős vakbél gyanúval ultrahangra küldött, rögtön műtöttek, este 9kor lettek kész, azt mondták hogy üszkösödött már, nem sok kellett hogy szétrobbanjon és takaríthatták volna az egész hasfalat...
2018. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!