Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett, hogy így...

Mi történhetett, hogy így megváltozott az emésztésem?

Figyelt kérdés
Eddig bármit ettem utána rögtön tudtam menni vécére. Mostmár viszont csak másnap reggel tudok, ha pl délután 2kor ebédelek. Emellé pedig órákon keresztül kellemetlen (néha fájó) érzés társul és ezenkívűl nagyon sok gáz is termelődik. Már konkrétan nem is eszem szívesen emiatt. Mi lehet a baj?

2018. márc. 31. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem estél át valami antibiotikumos kúrán, ami megváltoztathatta volna a bélflórát ?
2018. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Viszont vagy két éve tényleg akkor voltak hasonló tünetek mikor antibiotikumot szedtem. De azóta nem kellett szednem. Én is erre gyanakodtam, így beszedtem a normaflore-os probiotikumot. De nem javult semmit.
2018. márc. 31. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy gasztroenterológust, mert ez nagyobb problémára is utalhat.
2018. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tervezem, viszont oda kb egy hét múlva tudok csak eljutni. Ultrahangon azt mondták, hogy nem szervi.
2018. márc. 31. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
az UH meg nem mondja ha valami belrendszeri tumorod van, arra csak a tukrozes jo, es ezek a tunetek akar utalhatnak tumorra is meg persze masra is, ezert ezeket illik komolyan venni
2018. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Komolyabb probiotikum kellene. Olyan, amelyik eljut a vastagbélig. Pro Gasztro a neve. Pár hónapos kúra kellene. Több minden lehet. Gyulladás, helicobacter fertőzés. Nem árt elmenned gasztroenterológiára, ha nem használ 2 hónapon belül az probiotikum.
2018. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok: az ultrahang nem ér semmit, ha a belekben nincs rendben valami.

Nekem sem mutatott semmit, pár hónap múlva béldaganatot diagnosztizáltak nálam.

2018. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
neked is ezek voltak a tüneteid?
2018. márc. 31. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonló tüneteim voltak.

Ne halogasd, menj el minél előbb gasztroenterológushoz.

2018. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!