Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti leélnétek az életetek...

Ti leélnétek az életetek vastüdõben, ha arra szorulnátok?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy most már szinte nincsen olyan ember,akit ilyen segít a lélegzésben bénulásuk miatt.

És azt is,hogy már korszerű gépek segítenek ebben,nem ilyen hátborzongató csövek.

Szóval,ha más lehetőségetek nem lenne,ti elfogadnátok,hogy gyakorlatilag egy csőben élve,egy szobában,tükör segítségével láthatod a környezetedet?

Én biztosan nem.Már attól is a sírás fojtogat,ha ilyet látok képen,főleg,ha pici babák vannak ilyenben.

Mert még hagyján,ha nyaktól lefele le lennék bénulva,és hasonlóan élnék,mint Hawking (Isten nyugosztalja),de egy ilyenben?

Fuhh,még jó,hogyha egyáltalán valakinek a légzést fenntartó izmai lebénulnak,akkor segítenek rajta modern eszközökkel.



2018. ápr. 1. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 Rövid és tömör.

Mondjuk szépen kibeszéltem a témát egymagam is. :D

Ezt elcsesztem. :d

2018. ápr. 1. 23:05
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Úgy tudom, a légzés sok esetben, éber állapotban a vastüdősöknek is tanulható folyamat, és azért ők sincsenek életük végéig egy kórházi szobához kötve.
2018. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3 Úgy olvastam,hogy nem tudnak elszakadni végleg ettől a géptől.

Persze,nincsenek,időnként kivitték őket.

2018. ápr. 1. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nincs olyan ember, aki egészségesen pontosan tudná, mit tenne, ha az általad leírt állapotba kerülne.

Az életösztön általában működik.

2018. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#6 De ha nem kárososik az agya,akkor tud mentálisan normálisan gondolkodni.

El kellene döntenie,hogy megéri-e neki ez az élet.

Mert egyszer élünk csak ugye. Végülis jobb, mint a semmi, vagyis a halál.

De annyira sajnálom azokat,akik ilyenben éltek végig! Olyan lehetett egyáltalán,hogy tényleg abban volt valaki élete során folyton? Úgy értem,hogy nem vették ki egy időre "mozogni",hanem maximum mosdatáskor csak.

2018. ápr. 2. 09:24
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Egy darabig ellennék.
2018. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
2018. ápr. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Már hallottam róla,és ezért is kérdeztem meg titeket,hogy ti hogyan állnátok ehhez.
2018. ápr. 3. 10:10
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
#8 van egy másik ember aki 70+ évet tölt a vastüdőben
2021. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!