Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész nap tanultam és most...

Egész nap tanultam és most nem tudok aludni, lehet ennek komolyabb következménye?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Teljese elfedkeztem a 2 kötelező olvasmányról amit a tavaszi szünetre adtal fel, és mindegyiket (az egyik 180, a másik 130 oldalas) ma olvastam el. Iszonyatosan fáradtnak érzem magam, hányingerem van és fáj a hasam. De egyszerűen nem tudok aludni mert annyira félek hogy mi van ha túlságosan leterhelem magam. Bűntudatom is van amiért anyukám mondta hogy ne olvassak többet, én meg nem hallgattam rá. Holnap kezdődik a tanítás. Szerintetek jobb lenne, ha itthon maradnék egy napit és rendesen kipihenném magam? Vagy ne foglalkozzal vele? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 3. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegyél be egy nyugis zenét és feküdj le.


Holnap menj iskolába, max. egy kicsit fáradt leszel.

2018. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal nem terhelted magad túl, mert elolvastál 300 oldalt. Annyit szórakozásból olvas az ember (meg sokkal, sokkal többet). Vagy szimplán beteg vagy, vagy beképzeled magadnak, ami ugyanúgy nem jó. Tegyél be youtuberól valami alvás segítő meditációt és húsz perc múlva már alszol is, nem kell idegeskedni, nem lesz attól bajod mert olvastál. Majd olvass máskor is, és akkor nem lesz olyan ijesztő élmény. Tényleg, ha valami jó könyved van, akkor még meg is szeretheted, és nem is akarod letenni. Próbáld ki a Harry Pottert, Éhezők viadalát, Útvesztőt, A Nap is csillagot, Neked adom a Napot, Minden, mindent, ilyeneket.
2018. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyszer kétszer még nem probléma, de probálj aludni. Mert a folytonos pár órás alvások úgymond kárt tehetnek benned.
2018. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alapjáraton szoktam olvasni, azért is lepődtem meg hogy „megviselt”. A zenét és a meditációt kipróbálom. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2018. ápr. 4. 00:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, maradj otthon. Mondd el anyudnak az igazat, és kérj bocsánatot h ilyen stréber voltál. Én is volt h elfelejtettem ilyeneket. De annyi eszem volt, hogy a rövidítettet olvassam :D
2018. ápr. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!