Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most borotváltam le a fanszőrz...

Most borotváltam le a fanszőrzetem és a herémen a szőrt. Az ugye nembaj ha a makkomra is ment borotvahab?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Sajnállak!valószínűleg aids es leszel tőle és le kell majd vágatni ha túl akard élni!vagy lehe hogy kijukasztottad a zacskód és kiesett a heregojód a kistesód azt hitte hogy cukorka és megette és ő is aids es lett a te hibádból!
2010. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,de nem túl férfias dolog,erről már sokat vitáztak,és nekem is mint nő a teljesen lekopasztott férfi test elég visszataszítő,szinte már kisgyerek látványával vetekedik.Nem értelek titeket,mi ez a hülye divat,honnan veszítek,mért nem elég fazonra vágni,mért kell mindjárt teljesen leszedni mindent.Mi ez a buta leutánzás.


Hány éves vagy egyébként?

2010. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, de ebben az izzados idoben majdnem 100% hogy be fog gyulladni a borod... Na az a kemeny, nem a katonasag. :P
2010. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem baj,de most ez a buz.ság a divat,mik vagytok kispöc.ök?Most fiúk v. lányok vagytok komolyan?Lassan a csajokon több szőr marad.
2010. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Először a fej, aztán jött a mellkas, most meg már a farok?

Mi jöhet még?

2010. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!