Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele hogy...

Lalalalala6777 kérdése:

Mit csináljak vele hogy hamarabb meggyogyuljon, kevésbé legyen begyulladva?

Figyelt kérdés
Tegnap csinaltattam a porcba fülpiercinget ( szúrták lefertőtlenítették minden ami kell) éjjel egyszer véletlen rafordultam az nagyon fájt persze és még reggel is piros volf és a piercing mellett lett egy sarga pici folt. A piercing kör alakú elég kicsi (azon is gondolkodtam nem túl szoros e ami miatt nemtud a vér rendesen keringeni?) betadinnal kenem. Tudom hogy itt a porcnal nagyon lassan gyógyul a seb de nem szeretném ha begennyesedne vagy besebesedne semmiképp. Egysnlőre csak piros nagyon meg fáj. De megijedtem mert sokan írták hogy másnap már nemis fájt nekik vagy épp az ellenkezőjét hogy hogy begennyesedeff. ötletek segítsetek?

2018. ápr. 6. 06:38
 1/1 anonim ***** válasza:

NE KEND SEMMIVEL SEM!!!!


Ápoláshoz Octenisept oldat/spray, napi 4-5 alkalommal legalább 2 hónapon át.

Ha a dudor nőni kezdene, akkor patikai hidrogén-peroxid oldat és azzal ecseteld napi 4-5x 3 héten át.

2018. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!