Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat, ha az állkapcsom...

Mire utalhat, ha az állkapcsom mentén gyulladt pattanások keletkeznek?

Figyelt kérdés
Havonta kijön, egyszerre 3-4 mély nagy, viszkető pattanás, de szinte csak az állkapcsom mentén, néha a nyakamon, államon. Nem olyan rég kezdődött és eddig nem voltam az a pattanásos fajta. utal valamire, hogy pont ott alakul ki, vagy csak véletlen?

2018. ápr. 6. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Ha igen ezek hormonális, nőgyógyászati problémákra utalnak.
2018. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nő vagyok. Én is erre gondoltam :( valakinek valami tanács?
2018. ápr. 6. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből adódóan egy nőgyógyászati vizsgálat a tanácsom. :) Főleg, ha ez csak az utóbbi időben jellemző rád, akkor valami most ott valószínűleg megváltozott és nem oké, szóval irány a doki.
2018. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is mostanában jelentek meg az állkapcsomnál meg egy a nyakamnál egészen kis méretűek..

Én sem vagyok az a pattanásos fajta hálisten ugyh meglepett..

Majd írd meg nekem h mit mondtak, kíváncsi vagyok:)

20L

2018. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Egy ideje ugyanezzel a problémával küzdök. Sehol egy pattanásom kivéve az állam két oldali részén. Azok viszont nagyok és kinyomhatatlanok. Menzesz előtt pár nappal előjönnek és minimum másfél hétig ott virítanak.


Nekem eddig ezeket javasolták:

-Fogorvosi kontroll (hátha ez váltja ki valamilyen gyulladás)

-kétnaponta törölköző csere amivel az arcom tisztítom

-gyakori fogkefe és fogkrém váltás (hátha a fogkrém összetétele váltja ki)

-nőgyógyászati vizsgálat

-teljes hormon vérkép kérése.


Most tartok ott hogy a nőgyógyász szerint és a véreredmény alapján semmilyen eltérés nincs szóval nem ez az oka.. (bár nekem érdekes h mindig mensturáció előtt jelenik meg).


Bazi bosszantó...


Próbáld te is esetleg ki ezeket hátha a te esetedben tényleg valamelyik váltja ki.

2018. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!