Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felelőtlenség lenne ez?

Felelőtlenség lenne ez?

Figyelt kérdés
Elméletileg gyógyszert kellene szedjek, de úgy gondolom fiatal vagyok és nem roncsolom szét az agyam és a szervezetem, kitudja milyen vegyületekkel, és bár nehezebb, de tudatosan gyógyítom a lelkem és fejlesztem a személyiségem, de így sokkal lassabb a folyamat, ami bizonytalansághoz vezet, mert így nem tudom pontosan, hogy mikor lesz úgy, hogy fennt tudom tartani a végtelen nyugodt és boldog állapotot, és napi szinten végig zongorázom az érzelmi skála minden pontját, újra és újra, de ezt érzékelem, és a gyógyszerekkel szerintem elnyomnám az érzékelést. Tehát tudatosan nem szedem a felírt gyógyszert, mert nem gyors pillanatnyi gyógyulást szeretnék.

2018. ápr. 8. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Igen, felelőtlen vagy

Ha nem tetszik a gyógyszer, vagy nem érted mire való, az orvosod ad tájékoztatást újra, sőt másodveményt is kérhetsz

2018. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De annak mi értelme ha függővé tesz?
2018. ápr. 8. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen gyógyszer mire...


De gondolom valami antidepresszáns, vagy nyugtató féleség lesz ez...


Jah, jobb lenne helyette beszélgetéses terápiára járni, csak ahhoz több idő, szakértelem kell, meg nem támogatja úgy a TB...


Ennyi erővel némelyeknek felírhatnának pálinkát is, vagy füves cigit...

2018. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szép dolog a személyiségfejlődés és a lelki egészség, de az, hogy te tudatosan gyógyítod magad, egyáltalán nem garancia semmire. Ha nem bízol az orvosban, keress fel másikat is, és több szakember véleménye alapján hozz döntést! Ezen kívül érdemes lenne pszichoterapeutát is felkeresned, mert a legtöbb esetben a gyógyszer + pszichoterápia kombináció jelenti a leghatékonyabb kezelést. Nem írod, mi a konkrét problémád, de az biztos, hogy felelőtlenség, amit jelenleg csinálsz. Vannak olyan zavarok, amiknél elengedhetetlen a gyógyszer, hiába érzed, hogy csak tüneti kezelés,.
2018. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Bipoláris zavar? Pánikbetegség?
2018. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem! Nagyon jól látod a dolgokat!
2018. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!