Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, foltok, csípések?

Segítség, foltok, csípések?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindenképp orvoshoz fordulnék, de két hét múlvára kaptam időpontot. Két hete megjelent egy nagy piros viszkető folt a bal kézfejemen, nagyon viszketett, de elmúlt (pár nap alatt) nyom nélkül. Utána közvetlenül mellette megjelent egy ugyan olyan, de az is ugyan úgy elmúlt pár nap után. Ezt követően tegnap reggel vettem eszre, hogy mind a két könyökömön nagyra dagadt viszkető piros foltok vannak, és van egy még nagyobb a jobb térdemen is. Nincs udvara, nem hámlik, nem érdes, csak meg van dagadva, és eléggé piros. Nem tudom mi lehet ez, és nagyon aggódom, volt már hasonló nálatok, vagy lattatok mar ilyet? Főleg azt furcsálom, hogy a könyökömön szimmetrikusak a foltok, ugyan ott van mind a kettőn.

2018. ápr. 9. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy esetleg valamilyen allergiád van?

Nekem akkor voltak hasonló tűneteim. Esetleg egy kalcium pezsgőtablettát bevehetsz ilyenkor, nekem az szokott segíteni.

2018. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!