Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gondot jelent? Szívverés

Gondot jelent? Szívverés

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és egy jó ideje 110-105 között van a pulzusom(szívverés). Édesapám vérnyomásos, lehet, hogy tőle örököltem. Ezzel menjek el háziorvoshoz, aki majd beutal egy szívorvoshoz? Lehet ettől a nagy szívveréstől nagy bajom? Sokat szédültem az ősszel is, néha rosszul is voltam. 185cm vagyok, 79 kg.

Tornán is a mellkasom nyom, a szívem futás után, mintha nem szabályosan verne.


2018. ápr. 11. 21:39
 1/4 anonim válasza:
63%

15 évesen ez elég nagy baj! Holnap célozd meg a háziorvosod! És mondd el a tüneteidet, majd ő eldönti a továbbiakat. Szerintem először felír gyógyszert, ami beállítja a pulzusodat és lehet, ad egy 24 órás vérnyomásmérőt is.

Nekem is sajnos ilyen gondjaim voltak-vannak, és világosan elmagyarázták, hog nem szabad félvállról venni, mert nagyon súlyos szövődményei lehetnek.

Vérnyomásod mennyi?

2018. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
remélem, hogy a háziorvos nem ír fel gyógyszert kivizsgálás nélkül. Remélhetőleg ad egy beutalót a belgyógyászatra és az endokrinológiára első körben.
2018. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom szuper:115.79
2018. ápr. 11. 22:03
 4/4 A kérdező kommentje:
És nyugodt állapotban mértük meg.
2018. ápr. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!