Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontin 0,5 mg-os tablettát...

Frontin 0,5 mg-os tablettát el szabad negyedelni?

Figyelt kérdés
Csak mert van olyan gyógyszer, amire rá van írva, hogy ne törd el.

2018. ápr. 12. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mekkora adagot kaptál eredetileg. Egyébként szerintem semmi akadálya, csak hamar hozzá lehet szokni és akkor meg emelni kell az adagot. Nekem alapból a 0,25-os felét kellett szedni, de ha nem akart használni, akkor kombinaltam valériánával. Igy kevesebb is elég a frontinbol
2018. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Most szedném először, és egyszeri alkalom lenne, hogy el tudjak aludni éjszaka, mert másnap muszáj lesz, hogy kipihent legyek. Csak olvastam olyat, hogy ha este szedi be az ember, másnap le lesz szedálva. Szerinted nem lesz gond, ha reggel megiszom egy energiaitalt? Nem üti egymást a koffein meg a frontin?
2018. ápr. 12. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Ostobaság. Mármint nyugtató meg energiaital. Most akkor így fogysz élni? Este altató, reggel serkentő..mert muszáj valamit szedni.
2018. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy egyszeri alkalom lenne, nem akarok így élni. Nem fogok minden nap 5 órás vizsgákat tenni, így aztán gyógyszer szedésére sem lesz többé szükség, legfeljebb egy évben max egyszer.
2018. ápr. 12. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
A hatása 3-4 óra után eltűnik.
2018. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Reggel kicsit kótyagosnak szoktam érezni magam ha frontinozok, de nem vészes. Ha energia italt nem is, de kávét ihatsz reggel. Aztán meg úgyis "magadhoz térsz".
2018. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen.
2018. ápr. 12. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

ha tényleg jól akarsz aludni akkor a 0.5 ös negyede nems egít, meg sem fogod érezni


Vegyél be 1 egyész 0.5 öst


Semmi bajod nem lesz tőle, viszont könnyen elalszol majd, főleg ha még sosem szedtél nyugtatót.

A 0.5 nem nagy adag, a negyede meg semmi!

2018. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó! Azért ekkora baromságokat nem kéne tanácsolni senkinek.


Pont, hogy azért lesz elég a 0,25 mg frontin, mert még soha nem szedett ilyet. Nekem 0,25-nek a felét írták fel, és még azzal is jót lehet aludni, amíg nem szokik hozzá a szervezet.

2018. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

szedtem már ilyesmiket tudom mi a pálya:)


a 0.25 fele max placebo, semmit nem érzel.


a 0.5 meg egyáltalán nem nagy adag, kezdő adagnak írnak fel napi 2-3X 0.5 mg ot

miért lenne baja ha bevesz egy 0.5 ös frontint elalvás előtt?

semmi baja nem lesz.

a komoly adagok 1 mg felett kezdődnek!

2018. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!