Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon faj a köldök piercing? 18L

Nagyon faj a köldök piercing? 18L

Figyelt kérdés

Nagyon fáj és nem fertozodik el? Mert nagyon érzékeny borom van és hol csinálnak olyat Budapesten hogy nem lesz semmi bajom?

Őszintén nem vagyok benne 100% biztos hogy akarok

De ha mégis idén vagy jövőre lesz

Köszönöm előre is


2018. ápr. 14. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja előre megmondani. Van, aki egy hónap után már nem is érzi, más meg fél-egy évig szenved vele, fáj, érzékeny, elfertőződik. Ha nem vagy biztos, hogy akarod, miért csinálnád meg? Hány éves vagy?


Ha tényleg akarod, ismertebb szalon válassz, nézd meg a munkáikat és esetleg kérdezz meg másokat akik ott csináltatták. Persze, hogy fáj, hiszen egy nagy tűvel átszúrják a bőröd. De ha ügyes a piercer az egész nagyon gyorsan megvan. Kicsit olyan ez mint a szüzesség: ha nagyon vágysz rá, elviseled a fájdalmat és szép emlékként marad meg, ha csak úgy épphogy bele mentél akkor viszont szenvedsz.


A gyógyulási idő hónapokig tart, akkor is, ha nem érzed. Fél évig semmiképp ne cseréld ki benne az ékszert! Ha betartod a kezelési útmutatót, kicsi az esély, hogy gond lesz. Mindenképp titán ékszert válassz, mert könnyebben gyógyul és nem allergizál.

Én úgy gondolom megéri az összes fájdalmat, de tényleg csak akkor csináltasd meg, ha egyértelműen szeretnéd!

2018. ápr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen erre is gondoltam meg annyira nem akarom csak megtetszett de szerintem az idén nem csináltatok

És köszönöm :)

2018. ápr. 15. 08:01
 3/3 anonim válasza:

szia, szerintem nem kell félned tőle ha rendesen fertőtleníted. Nekem 4 napja szúrta át haverom, fertőtlenítettük a tűt, meg a pc-t meg mindent azóta is betadinozom, és már most szépen gyógyul, alig piros és nem fáj szinte. Szóval ha nekem nem lett gáz, neked se lesz csak kezeld rendesen, én ajánlom, szerintem nagyon szép tud lenni:)

18L

2018. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!