Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Striák 14 evesen?

Striák 14 evesen?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok es nagyon aggaszt h fel eve kialakult a fenekemen pár halvany lila stria"folt" Most pedig a combom kulso reszen is. Tornász vagyok sokat tornazok, edzek, kondizok, nyujtok es nem tudom h ettol alakultak e ki.. Normal alkatu vagyok inkabb vekony es nem mondanam h egezsegtelenul taplalkozok sőt... Sose hiztam vagy fogytam mert lattam h ettol szokott kialakulni... Logikaszerűen terhes sem vagyok.. Tudnátok e segiteni h mitol alakultak/nak ki es hogyan tuntessem el?.. Ha van valaki akivel ugyanez van kerlek írjon...

2018. ápr. 14. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológia. Mutasd meg magad ott. Elmúlni már nem fog, de valami belsőelválasztású oka lehet.
2018. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nőttél?

Vannak rá krémek, konkrétat nem tudok, de ismerősömnek valamelyik csodát tett.

2018. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez genetika, hajlam kérdése. Valószínűleg gyorsan nőttél, izmosodtál, amit a bőröd nem tudott lekövetni. Barátkozz meg a csíklajiddal :)
2018. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2018. ápr. 17. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!