Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van nagy, előredomborodó...

Mitől van nagy, előredomborodó, valószínűleg kitágult hasam? Zsír nincs rajta, mivel vékony vagyok.

Figyelt kérdés
Tehát valamitől ki van tágulva, vagy ilyesmi. Mitől? Genetika miatt nem hiszem, mert egy családtagnak sem ilyen a teste. Amúgy kiskorom óta székrekedésem van, és nagy a székletem, és puffad(t) is sokszor a gyomrom, de amikor nincs felpuffadva, akkor sem kicsi.

2018. ápr. 16. 00:25
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és 16/L

Néha becsústik egy-két nasi, de amúgy nem eszek túl sokat.

2018. ápr. 16. 00:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont tegnap láttam erről egy műsort a Live tv-n. Ott a lánynak egy hatalmas sérve volt, és kitüremkedtek a belei. Remélem, nálad nem ez a helyzet, csak megláttam a kérdésed és kapásból ez jutott eszembe. (Nincs szándékomban megijeszteni.)
2018. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez több mindentől lehet. felfújódsz - hisz mint mondtad rossz az emésztésed, vagy rossz a tettartásod, Vagy minimálisan sem edzel hasizomra, esetleg nem is olyan kevés az a nasi, és mégiscsak van ott zsír.
2018. ápr. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!