Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 170 cm 14 éves lány vagyok.79...

170 cm 14 éves lány vagyok.79 kg. Mennyit kéne fogynom? Nem akarok csinálni vékony lenni csak lapos hasat akarok valamennyire nyárra. Hogy fürdőruhában ne érezzem magam rosszul attól hogy lotyog a hajam. Mit csináljak meg?

Figyelt kérdés
Minden este erősítés, hetente 2x rg-zek reggelre gyümölcsot eszek. Mit csináljak meg? 1 hónap alatt 2,5 kg ment le rólam.

2018. márc. 10. 17:55
 1/7 anonim válasza:
Csináld tovább ugyanezt! A havi 2.5 kiló mínusz az teljesen oké. Nem kell siettetni a dolgot, ebben az ütemben nyárra meglehet a 70 kg. Azért nem ártana reggel vagy este egy 10-15 perces kocogás. Fontos, hogy ha elérted a kívánt testsúlyt, akkor se változtass az étrendeden és mozogj ugyanannyit, mint előtte, különben vissza fogod hízni, amit leadtál. Vagyis nem átmeneti fogyókúrára van szükség, hanem életmódváltásra.
2018. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. márc. 10. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Minimum egy 20-ast kéne ledobni. Amikor 67,32 kg voltál akkor még nem tűnt fel, hogy valami nem stimmel ?
2018. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért kell piszkálni? Régóta próbálok fő győzni most jutottam valamire. És nem vagyok kövér inkább duci de semmi kepp nem vagyok kövér. Vastagok a csontjaim. Kb 65 nek nézek ki
2018. márc. 11. 17:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Fogyozni
2018. márc. 11. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, nyilván letagadhatod a súlyod közel 20%-át. Ugorgyunk.
2018. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mellanka válasza:
45%
Először is, nézz a tükörbe, mosolyogj, mondd ki a neved, és aztán azt hogy "szeretlek. Ezt követöen ne azon görcsölj, hogy hány kg vagy, hanem hogy vajon mitől éreznéd magad jobban? Egy nagy séta, finom gyümölcs shake? Vagy lenne kedved diétás sütit sütni, esetleg kondiba menni, ahol új embereket ismerhetsz meg? Nem érzed néha azt, hogy ennél egy nagy adag ropogós salátát? Ezekre koncentrálj, ne a súlyra. Napról napra ki kell találni, mi esne jól a testnek. Ha 1 hétig nem eszel cukrosat egyáltalán, egy kocka csokitól émelyegni fogsz.. mindenesetre a súly lényegtelen, míg a test arányos. Viszont minél izmosabb vagy, annál formásabb is, annál jobban égeted a kalóriát, de az izomnak nagyobb is a tömege a zsírnál, úgyhogy inkább centikben mérd magad mint kilókban. Szeresd magad, add meg az időt a normális evésekhez, napi 5ször, igyál sok vizet, mosolyogj, találj ki új frizurát..stb.. ja, és ha már "kövérség", nyílván van melled is, amit kiemelsz egy bikiniben, az alsóbb részhez pedig egy szép kendőt kötsz, és annyi. Sokkal szexibb mint elsőre gondolnád.
2018. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!