Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Otthoni megoldás állómunka...

Otthoni megoldás állómunka miatti lábfájásra?

Figyelt kérdés

Heti 2-5 napot dolgozom, alkmalmanként 14 órát, ami 99%-ban állva történik. Emiatt eléggé megterheltnek érzem a lábam, habár konkrét fájdalomról nem beszélhetünk. Azért mégis érzem hogy valahogyan kezelnem kellene a dolgot mert később lehet belőle problémám.

Borogassam hidegvizes ronggyal, pl? Valami otthoni praktika?


30/f, és kösz.


2018. ápr. 16. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is egy jó cipőt vegyél magadnak.

Amúgy szerintem nem sok mindent tudsz tenni. MAx veszel valami krémet és azzal bekened otthon, de a munka után újra és újra fájni fog.

2018. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megfelelő cipő, személyre szabott talpbetét.
2018. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg vegyél olyan cipőt, aminek nem sima a talpa belül, hanem úgy van kiképezve, hogy ott tartja a lábat, ahol kell. Vagy csináltass talpbetétet.

Ezeken felül persze kenegetheted is, vannak különböző krémek, amik hűsítő/nyugtató hatással rendelkeznek. A legegyszerűbb talán a lóbalzsam, a "hideg" változat. (Én azt még nem használtam, csak a meleget más problémára.)

Vannak mindenféle drágább krémek is, nem biztos, hogy a legdrágább a leghatékonyabb, de próbálgathatsz párat.

Vagy aloe vera növényt is vehetsz, abból minden nap tudsz frisset vágni, és a zseléjével akár naponta többször is bekenheted a lábad ott, ahol fáj (gondolom, boka környékén, ill. térdhajlatban).

2018. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!