Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félrekajáltam. De ez mi lehet?

Félrekajáltam. De ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Betartom a diétámat,de ma pontosabban most az előbb kicsit félrekajáltam amit 2 nagy pohár vízzel zártam le ám ezt megbántam mert a sok víz miatt utána rohantam is a wc-re hányni. Előre leszögezem nem vagyok bulímiás vagy mi a szösz az. Arra lennék kiváncsi hogy amikor hánytam a végén ilyen keserű nyálszerű lötty jött ilyen világosas színű..Az mi lehetett,aggódnom kéne? És az ilyenkor kijött ételnek megmarad a kalóriaértéke bennem? Előre is köszönöm a válaszokat! 31/n
2018. ápr. 19. 14:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát megettem, ittam rá és rá 2 percre már a wc-n voltam. Olyan tipikus rosszullét jött rám mint ugye mikor sokat iszik az ember
2018. ápr. 19. 14:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Te sem gondoltam komolyan, hogy megmaradt a kalóriaértéke...
2018. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Vannak bizonyos szénhidrátok, amik már a nyálban feloldódnak. A bulémiások is többnyire ezért normál súlyúak vagy túlsúlyosak, mivel a falásrohamok nem salátát tartalmaznak, hanem több ezer kalóriányi gyorsan felszívódó szénhidrátot (ugye a kristálycukor is szinte rögtön elolvad a szánkban) és azok egy része már a nyálban felszívódik.
2018. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15:33 úgy hallottam hogy ez nem igaz,mert hogy csak a vélonybben kezdenek felszívódni vagy a gyomorban
2018. ápr. 19. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, te ígyis úgyis hülyeségeket beszélsz, és fogalmad nincs az emésztésről.
2018. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A cukrok, keményítők már az előbélben, pontosabban a szájban elkezdenek felszívódni. Ez 9-10.es tananyag... Hányni egyébként semmi esetben sem normális, vagy egészséges dolog. Most nem azon kéne agyalnod, hogy megmaradt-e valamennyi kalória az ételből, hanem hogy miért zabáltál, és miért volt ez akkora nagy gond, hogy meg kellett hánytatnod magad. Leírhatod akár 50x is, hogy nem vagy bulímiás, de ez nem változtat azon, ami a kis fejedben van...
2018. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mint már leírtam felnőtt nő létemre nem fogom ilyen tini trend módon hánytatni magam kedves utolsó. Nem fogom neked bizonyítgatni hogy nem vagyok bulímiás mert én tudom magamról hogy nem. Csak feltettem egy kérdést,amire még mindig nem kaptam választ. A keserű nyálra.
2018. ápr. 19. 16:16
 8/9 A kérdező kommentje:
és ajánlanám ezt a figyelmedbe: [link]
2018. ápr. 19. 16:20
 9/9 anonim ***** válasza:
#6-os! Lebomlani igen, felszívódni nem. Azt csak a vékonybélben.
2018. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!