Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Tegnap-ma elég rendesen...

Tegnap-ma elég rendesen félrekajáltam és rosszul vagyok fizikailag, segítene valamennyit pár nap átmeneti böjt?

Figyelt kérdés
Tegnap este babot ettem,mogyorót és túrót,ma meg krumplit,csokis sütivel. Úgy érzem magam mint akit megtömtek,émelygek,minden bajom. Holnaptól folytatom a diétát. Van ami esetleg kicsit "gyorsítana" a szervezetem rendbehozásában?
2013. febr. 13. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szénsavas ásványvizet igyál, és erős mentholos rágót. (Plusz ha van otthon, akkor Rennie vagy Espumisan, de nekem ezek nem szoktak kelleni).
2013. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Citromos víz vagy borsmenta tea. Nekem ezek segítettek régen, amikor puffadtam, émelyegtem.


Mióta paleózok azóta nincs ilyen problémám.

2013. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem sincs semmi bajom ha rendesen eszek (hús-zöldség-gyümi-magok) csak szülinap volt és most összecsúsztak a dolgok,de alig várom már hogy elmúljon ez a rossz érzés és folytathassam :)
2013. febr. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!