Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az utóbbi 2 napban elég...

Az utóbbi 2 napban elég durván félrekajáltam és feljött pár kiló. Pontosan 3 kg. Szálkásító diétán vagyok. Ez ugye nem zsír?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, folytassad tovább a diétát, nem lesz gond
2016. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Nem zsír ennyi idő alatt. Ch betöltődés+ a ch vizet tart vissza.
2016. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 - palilaci - ***** válasza:
100%
Szinten szalkasitok es megkivantam a csoktortat. 90kgrol masnapra 94 lettem. Aztan edzettem egyet, megszultem a csokitortat es 90 lettem.
2016. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy szálkásító diéta közben 21000 kcal-lal a kalóriaigényed fölött ettél 2 napig s még ha így lett volna, az sem feltétlenül jelenti azt, hogy 3 kilót hízol, mindössze megvan hozzá a kalóriamennyiség, amennyiben elég gyorsan meg tudod emészteni s felszívni s az anyagcseréd sem gyorsul be tőle, mint pl. nálam... Én a félreevésektől inkább picit fogyok (van benne logika, de nem fejtegetem), de minimum súlyt tartok. Persze másnap több vagyok, de lemegy. Néha egy ideig nem, de aztán muszáj neki.

Ha nem ettem eleget 20 deka hízáshoz sem, akkor nem hízom még annyit sem, ez fizikai képtelenség, eszembe sem jut félni tőle.


Főleg víz és salakanyag lehet a többlet.

2016. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!