Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bio oil segít egy kisebb (...

Bio oil segít egy kisebb ( talán másfél centis) hegen?

Figyelt kérdés
A nyakamról lett leszedve egy anyajegy de annyira ocsmányul lett összevarrva hogy most ott van egy heg, és nagyon nem tetszik.. nem érzem tőle jól magam hogy mindenki láthatja, eléggé zavaró. A bio oil jó rá , vagy ha nem tudnátok valami jó kis kenőcsöt ajánlani rá?

2018. ápr. 21. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Árban szerintem a Contractubex jobb, én műtéti hegre azt használtam, és szépen néz ki.

De kérdezd meg a gyógyszertárban, mit tudnak még ajánlani rá.

2018. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én contratubexet használtam felváltva kék neogranormonnal. A contra hátránya hogy büdös és asszem nem lehet vele napra menni, de hatásos a hegekre az biztos.
2018. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2. Igen, mert tán hagymakivonat is van benne, de azért ne ijedj meg, Kérdező, nem lesz hét méterről is hagymaszagod, csak ha megszagolod közvetlenül, akkor érezni.
2018. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) és ezt lehet úgyis ha lefekvés előtt kenem be? vagy inkább egész napra kell rajta hagyni?
2018. ápr. 21. 12:38
 5/9 A kérdező kommentje:
u.i: akkor is használ ha a műtét kb 4-5 éve volt?
2018. ápr. 21. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen akkor is használ. Én is úgy szoktam, hogy este kenem be.
2018. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

És halványít, összehúz, vagy mit tesz a heggel a krém? Nekem több, mint másfél hónapja volt a műtétem, kb egy hónapja a varratszedésem. Ugyanígy a nyakamon van és ocsmány nekem is... Nagyon zavar és elszomorít, hogy így elcsúfult. Remélem helyre fog jönni és nem nagyon fog játszani, ha idővel is...


Használt a krém kérdező?

2018. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem játszani, hanem látszani.. Bocs. :)
2018. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát azóta kenegetem de nem vettem észre változást, gyógyszertárban a nő azt mondta eltarthat akár fél évig is, de a tubus mindenképp fogyjon el napi kétszeri használattal. Nagyon remélem hogy ha elfogy már a hegem is kisebb lesz. Csak azt nem értem, hogy bekenem a hegem vele, majd később úgy tudom leszedni róla mint mikor megégsz a napon és hámlik a bőröd... ennek ilyennek kell lennie?
2018. máj. 27. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!