Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ilyen a székletem?

Mitől ilyen a székletem?

Figyelt kérdés

[link]


Az első,és a 2. kép az. olyan székleteim vannak. Mitől lehet ez? És néha alig jön ki belőlem meg van mikor hetekig nem tudok wc-re menni .


2010. jún. 13. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés folyadékot iszol, nem eszel elég rostosat, illetve gyakran vissza is tartod, mert nem tudsz wcre menni, csak otthon. Sok gyümölcsöt/zöldséget kellene enned, sokkal több folyadékot innod, és rendszeressé tenni, hogy reggel otthon elintézd.
2010. jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első jól leírta. Figyelj a rostdús táplálkozásra (ilyen tekintetben -sem- egészséges a gyorskaja), naponta egy pohár natúr joghurt vagy kefír, belekeverve egy evőkanál korpa csodákat tesz! Igyál elegendő folyadékot, egyél minél több zöldséget, gyümölcsöt. Most itt a szezonja, egyre olcsóbban lehet vásárolni.

A székleteted pedig soha se tartsd vissza néhány percnél tovább (amíg eljutsz a wc-ig), a legjobb, ha kialakítasz egy kénylemes rutint, pl. minden reggel, otthon szánsz rá 5-10 BÉKÉS percet!

2010. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól leírták előttem,ez is lehet a baj.De érdemes lenne orvoshoz fordulnod és csináltatni egy széklet emésztettségi vizsgálatot,mert lehet,hogy nem minden tápanyag tud felszívódni rendesen nálad-attól si lehet ilyen.Tényleg jó lenne megnézetni magadat valakivel,mert bajod is lehet belőle,hogy ilyen keveset wc-zel.
2010. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)))
2010. jún. 13. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!