Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pattanás utáni barna foltoka...

A pattanás utáni barna foltokat hogyan lehet eltávolítani/világosítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok volt egy nagyon lassan gyógyuló pattanásom majdnem két hónapig itt volt és vérzett,gennyedzett akkor is mikor nem nyúltam hozzá. Hálaisten begyógyult, hogyan tudnám a helyén megmaradt barna foltot eltávolítani? A vállamon van, és így ilyen melegben szégyellek ujjatlan felsőt felvenni :(

#heg #barna folt #seb utáni folt
2018. ápr. 22. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Házilag szinte sehogy. Állítólag a citromlé segít. A legfontosabb, hogy azt a részt most hónapokig nem érheti napfény. Akkor egy idő után el fog halványulni. Ha napra mész és nem tudod eltakarni, kend be a legmagasabb faktorú fényvédővel ebben a szezonban. Jó esetben télen elhalványul és jövőre már nem látszik. Ez lassú folyamat.
2018. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg nincs valami krem vagy valami amitol halvanyul? :/
2018. ápr. 23. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Első voltam. Úgy tudom, vannak ilyen krémek, jó drágán, évekkel ezelőtt kipróbáltam egyet, már nem emlékszem a nevére, gyógyszertári volt, semmit sem ért. Ha nagyon zavar, korrektorral, alapozóval tüntesd el. A napsütéses időszak végén kozmetikussal csináltathatsz mélyhámlasztást, arcradírozást, stb.
2018. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!