Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Homloküreg gyulladás lehet?

Homloküreg gyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem érezni hogy előrehajoláskor nyomást érzek a homlokomban. De volt olyan amikor par napig nem csak előrehajoláskor éreztem hanem mindig, órákon át. Voltam vele orvosnál és azt mondta hogy lehet hogy gyulladás. Gyulladáscsökkentőt szedtem arra elmúlt aztán egy héttel újra elkezdtem de az is elmult, de ekkor mar mem szedtem gyulladáscsökkentőt, csak magnéziumhiányra szedtem Magnerotot. De a nyomást most csak előrehajoláskor érzem a homlokomban, illetve ilyenkor fáradságot is szoktam néha érezni. Mitől lehet?
2018. ápr. 24. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A legvalószínűbb, amit te írsz, hogy homloküreg-gyulladásod van. Valószínűleg krónikus. Akkor fog enyhülni, ha megindul a váladék kifelé (tudsz orrot fújni, ürül a váladék.) Egyéb okok, amik szóba jöhetnek (szerintem):

- magas vérnyomás

- valamilyen szemészeti probléma

2018. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom sokszor mértük, de az átlag 120-125 volt. 16/F
2018. ápr. 24. 22:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és kétszer éreztem gyenge féloldali (jobb oldal) fejfájást. Ez általában este jött ki nálam.
2018. ápr. 25. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon úgy tűnik, hogy homloküreg gyulladás, hiába szedsz anitiotikumot, ha nem tud ürülni, akkor mindig visszajön (intermittáló), vagy el sem múlik (krónikus), csak enyhül annyira, hogy nem érzed.

Orrspray, vitaminok segíthetnek, ha meg nem múlik, akkor vissza a dokihoz fül-orr-gégészetre.

2018. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!