Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeres testedzés mellett...

Rendszeres testedzés mellett hogy érhetem el, hogy ne hulljon ki a hajam?

Figyelt kérdés

Szálkásítok, így 5-6 napban kegyetlenül leizzadok, és hajamat is meg kell mosnom. Viszont félek, hogy így elkezdek kopaszodni. A hajam m ár elkezdett ritkulni, br eddig még hatott sampon Tartok tőle, hogy ez nem lesz így sokáig.

Mit tehetek ellene?


2018. ápr. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha állandóan szétedzed magad, az alapban kopaszít, a folyamatosan magas tesztoszteron szint miatt. Növekszik tőle áll, fül, orr, kézfej stb. is.
2018. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez a "tesztoszterin" nagyon jól hangzik! 22 évesen teljesen kopasz lett a fejem teteje. pedig soha nem edzettem.

A kopaszodásnak, hajhullásnak más oka van. Mégpedig az, hogy a szervezet nem jut elegendő oxigénhez.

2018. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs, az előbb elküldtem. pedig még annyit le akartam írni, hogy a túlzott izommunka elhasználja a szervezet oxigéntartalékait, a tüdő viszont nem pótolja.
2018. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne mellette minden szir-szart tömni.
2018. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!