Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 20-40 perc kocogás +...

Napi 20-40 perc kocogás + teljes testedzés mellett, ha nem is súlyban, de cm-ben való fogyás lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el a súlyzós edzést nő létemre (kis súlyokkal, sok ismétlésszámmal). Igazából szálkásítani akarok, mert zsíros vagyok. Diétában igazából 1500kcal van (80g fehérje, 100-150g szénhidrát és 30g zsír) és 85kg vagyok.


Köszönöm a válaszokat

25L


2016. jan. 5. 06:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen,lehetseges.en a hele
2016. jan. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
En a helyedben 15nel nem mennek nagyobb ismetlesre,masfel ket gonap utan pedig havonta 1x nagysulyt,h ne veszits lehetoleg tul sok izmot.es a tukrot nezd,ne a merleget.sok sikert
2016. jan. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Cortez70 ***** válasza:

Ezt honnan vetted kérdező, hogy kis súllyal kell nagy ismétlésszámmal szálkásítani? A legnagyobb tévhit!

Olvass: google: szálkásítás tévhitek.

Pont, hogy így veszítesz izmot, ha nem tartod a nagy súlyokat. Az étrendtől és a plusz aerobtól fogsz szálkásodni nem a kis súlyoktól!

2016. jan. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért ezt az izomvesztés dolgot már megint túlmisztifikáljátok... Azért ahhoz, hogy izmot veszíts látványosan/érezhetően, ahhoz izom tömeg is kell... Egy csaj, aki edzeget valamit rendszeresen, a homeosztázis miatt nem fog elfogyni izomban... Az építő lebontó folyamatok meg sajnos állandóak a szervezetben...
2016. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Cortez70 ***** válasza:
Akkor sincs értelme kis súllyal bohóckodni. És nők is veszthetnek izmot még ha nincs is sok rajta. Ez is tény.
2016. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy edzetlen nő, akinek mégcsak fogalma sincs a testépítés sportról, nyilván rendelkezik olyan izomtömeggel, hogy attól, hogy nekiállt egyáltalán edzeni valamit, attól fogy elfogyni az izomtömege... Sutba dobva fizikát, biológiát, csak úgy elfogynak az izmai mert kis súlyokkal mozgatja a végtagjait... Ez rohadt logikus gondolatvilág... Nem hiszem, hogy Toldi Zsuzsi tenne fel ilyen kérdést, mert neki lenne mit veszítenie kis súllyal magas ismétléssel, de hogy azért fogyjon izomból egy edzetlen ember, mert egyáltalán elkezdi használni az izmait...

Lo-gi-kus

2016. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Cortez70 ***** válasza:
Én leírtam, hogy nincs értelme. Ennyi. Azt csináltok amit akartok. Eddzetek barbisúllyal, tuti jó lesz. Fuck logic.
2016. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy minek van értelme... Nyilván a testépítés szempontjából semmi értelme nincs, de remek kardio edzést is lehet csinálni kis súllyal kis helyen, nem csak futás meg bringázás létezik a világon... Kettlebell swing kis súllyal, csinálod 10 percen át, testépítés szempontból valóban, semmi értelme... De amit a szívedben fogsz érezni...
2016. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Cortez70 ***** válasza:
100%
Guggolj le 10-szer 150 kilóval. Na az is megdobogtatja a kis szívedet. Én ebben hiszek, nem kis súlyos baromságokban. Ettől leszel izmos, és az izom további zsírokat fog elégetni. A formát az izmok adják. A súlyzós edzés az irányuljon az izmok növelésére.
2016. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem, a lábedzés az egyik kedvenc kardió edzésem... De egy 85 kg-os mondjuk ki hájas csaj, valószínűleg nem fog 150kg-al guggolni, de lehet, hogy még saját súllyal is megeröltető neki. De magas ismétlés kis súlly ugyan úgy használ kcalt, mint bármilyen más mozgás, megfeleő 3trend mellett egy jó edzéssel lehet fogyni, és nem törvényszerű, hogy elfogynak az izmaid, ha megfogsz mondjuk egy 2 kg-os súlyzót, vagy én egy 20kg-os kettlebellt, mert nekem az a kis súly :D

30-35 szakítást csinálok vele, testépítés szempontból ennek sincs értelme, kcal égetésre tökéletes, az izmaim meg még így 3 év bellezés után sem párologtak el egy másik dimenzióba a magas ismétlésszám miatt, egy átlag emberhez mérten sportos testalkatom van, egy Jay Cutlerhez mérten meg egy cingár pö** :) de nem vagyok dagadt, pedig mocskosul sokat eszem... Persze okosan.

2016. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!