Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Asentra nevű antidepresszán...

Az Asentra nevű antidepresszáns gyógyszer étvágyra gyakorolt hatásáról mit tudtok?

Figyelt kérdés

Hat napig orvosi utasításra féladagokat szedtem. Múlt héten már napi egy egész tablettát kellett bevenni. Azóta másmilyen az étvágyam, keveset tudok csak enni és később vagyok csak éhes. Enyhe hasmenés is jelentkezik néha.

Az Asentra szertralint tartalmaz. A lehetséges mellékhatások között említi az étvágytalanságot. A kérdésem az lenne, hogy ez az étvágytalanság meddig maradhat fenn?



2018. ápr. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a kérdésre válasz, de tényleg annyira depressziós vagy, hogy gyógyszert kell szedned? A szorongásra pszichoterápia való.
2018. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem tanulnom kell, a pszichiátereknek meg nincs mindig idejük. Ahogy nekem is jóformán nincs terápiára. Azért adták a gyógyszert, mert a szorongásoktól bizonyos területen rossz eredményeket mutattam fel, még máshol eredményes voltam.
2018. ápr. 28. 22:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát maradjunk inkább a kérdésnél. Meddig marad fenn ez az étvágytalanság?
2018. ápr. 28. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Végig fent marad, de még sokkal rosszabb lesz. A hasmenés állandósul, és émelygés, hányinger, rosszullétek is lehetnek. Az SSRI tartalmú szerek ezt csinálják. Ez a bizonyíték rá, hogy neked ez a szer nem jó. Ez nem nyugtatószer, hanem pörget. Ezért vannak ezek a tünetek.
2018. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hagyjátok abba a hülyeségeket. Nyugtatót pont azért nem kaptam, mert az a rosszabb. Semmi pörgést nem érzek, pedig már szedem egy ideje.

Ha nem tudok érdemi választ írni NE IS ÍRJATOK.

2018. ápr. 30. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!