Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak ügyetlenség vagy valami...

Csak ügyetlenség vagy valami más okozhatja?

Figyelt kérdés

Nagyon ügyetlen vagyok, sokszor elejtek dolgokat, feledékenység is egy pár éve fennáll, pedig előtte nagyon penge memóriám volt.

Nehezen koncentrálok, óvodás korom óta szemüveges vagyok. Gyakran estem-keltem, labda elkapása nem megy. Manapság sokszor beütöm magam ajtófélfa stb. helyekre.

Munkahelyen is viccelődnek ezzel, de komolyan elgondolkodtam hogy nem állhat-e valami más ennek a hátterében.


Egyéb fennálló: pánikbetegség, stresszel kapcsolatos szívtájéki fájdalom, migrén, depresszióra hajlamos személyiség, hideg kezek-lábak,


2018. ápr. 30. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Az összes tüneted utalHAT autoimmun pajzsmirigy-alulműködésre.

Menj el a házi dokihoz, kérj beutalót laborba: teljes vérkép + vas + TSH.

Ha a TSH-d magas, tovább fog küldeni.

Viszont ha normális, attól még lehet probléma; úgyhogy szerintem ezzel a vérvétellel együtt fizess ki egy aTPO-t privátban, az már a TSH-nál sokkal hamarabb kimutatja, ha gond van.

2018. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!