Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férfiak tényleg nem értik,...

A férfiak tényleg nem értik, mit is jelent a terhesség?

Figyelt kérdés
Vagy csak az én párom nem képes felfogni, mivel jár ez. Vizesek, dagadtak a kezeim, ezért ügyetlenebb vagyok velük, de ő ezt szóvá is teszi. Lassabban mozgok (30+ hetesen), nem tudok úgy sietni, mint előtte. Őt ez is zavarja, miért vagyok ilyen lassú. (Mert ha sportolnék blablabla, biztos nem lennék lassú stb.) Lehet hogy van bennem egy minimális lustaság (amit néha azért megengedhetek magamnak szerintem), de nem lehet mindent erre fogni. Azért csak megviseli az embert, ha x hónap alatt 10 kilóval többet kell cipelnie.

2018. febr. 6. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

De, az intelligensebbje tudja és érti. A bunkók nem. Ne haragudj, de a férjed egy érzéketlen f..z.

Ezt nem kell túlragozni.

2018. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Dehogynem! A normálisabbja érti. A tiéd nem. Pech, beválasztottál. Készülj, ha a gyerek megszületik, lesz még problémád.
2018. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

Mert a pasik azt gondolják egy 3-4 kg-os poronty kihordása gyerekjáték:D

Az enyém le szokott viccből bálnázni..mondjuk volt benne igazsága:D

2018. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Én az a fajta vagyok, aki mindenen képes röhögni, de tenyleg. Viszont nekem a terhes nő lebálnázása meg lelustázása nem vicces, hanem gáz. Szégyen, hogy egy pasi, akinek éppen a gyermekét hordod a szíved alatt, simán lealáz, és ez valakinek még vicces is... érdekes.
2018. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg bunkó! A helyedben bosszúból bekenném majd kakis pelenkával a fejét, mikor alszik 😁 Viccet félre téve, a férfiak néha nagyon undokok tudnak lenni...
2018. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Mélységesen szomorú lennék, ha egy ekkora kreténnek készülnék épp gyereket szülni. Sok jóra nem számìthataz később se. Eddig is ilyen bunkó volt?
2018. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Van egy pár ilyen bunkó,aki sajnos nem fogja fel. De nem ez az átlag. Sajnálom;_
2018. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Türhő! Tényleg lesz még probléma, ha megszülsz. Kitartás!
2018. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 VeDi84 ***** válasza:
52%

De, a normális férfi érti. És értékeli, hogy a gyerekét várod.

38 hetes terhes vagyok. Felváltva érzem magam lajhárnak és bálnának. De ilyet tőle sose hallottam! Amiben tud, segít. Éjjel alig bírok az ágyban megfordulni, annyira fáj mindenem. Minden alkalommal felkel, hogy segítsen, nyugodtan kapaszkodjak belé, hogy nekem könnyebb legyen. Ménes is problémás. Sokkal lassabban kell közlekednem, hogy ne kelljen annyira pisilni. Ő inkább rohanós fajta, de felveszi velem a tempót.

Ahogy előttem már sokan írták, lesz itt még probléma, ha meglesz a babátok. Sajnálom.

2018. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

4/9


Én vagyok a bálnás:D

Nem mindegy a hangsúly..Az én kis ,,bálnám" szerintem nem sértő.Ha belenéztem a tükörbe simán magamra is ezt mondtam.21kg-ot híztam, nem tudtam a párom úgy megölelni, hogy a hátsóm ne kellett volna kitolni..ez van.Ha azt mondja nekem, hogy karcsú nádszál vagyok azt meg úgyse hiszem el.:D

A babánk megszületése előtt napokkal már aludni se bírt, mire kijöttem a műtőből tövig rágta a kezén a körmeit és büszkébb a lányára mint bárki más.Szóval nem, nem tapló:D

2018. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!