Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20éves vagyok és még mindig...

20éves vagyok és még mindig pattanásos, van mikor nem annyira van mikor nagyon. Hogyan lehet ezt gyorsan és véglegesen megszüntetni?

Figyelt kérdés
Nem hiszem h ez még a tinikori,jártam kozmetikushoz nem segített,adott krémeket az se,régebben voltam borgyogyásznál gyengébb gyogyszert irt fel,de az se volt vmi hatásos,aztán gondoltam majd elmulik de most meg megint sok nagy bor alatti csomom van.Nem tudom mit csináljak már tényleg.Fogamzásgátlón gondolkoztam(tudom h nem arra van de sok mindenkinek segitett már) Valaki nem tud valami tényéeg jó módszert mert mostmár tényleg nagyon zavar.
2018. ápr. 30. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász ő küld tovább vizsgálatokra lehet gyulladás van a szervezetedben és igy jelez
2018. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlót felejtsd el. Az még ha most meg is akadályozná a pattanásokat, ha egyszer abbahagyod, akkor újra ki fog jönni rajtad minden, sőt sok ismerősömnek még rondább lett utána a bőre, mint előtte bármikor.

Meg kell találni a belső okokat. Hormonvizsgálat, nőgyógyász, de az is lehet, hogy valamilyen ételre, összetevőre érzékeny vagy. Sokan a tejre azok és attól jönnek ki pattanások.

Nekem is csak olyan 20-22 éves korom körül kezdett rendbe jönni az arcom, ez egy időigényes folyamat és sok összetevője van. Rendszeres kozmetikushoz járás, megtalálni a megfelelő arcápoló termékeket, egészséges étkezés, sportolás, levegőzés, kevés stressz. Már rengeteg olyan sminktermék is van, alapozók, korrektorok, amik jó hatással vannak a bőrre. Én például arra is nagyon figyelek, hogy a párnahuzatomat gyakran cseréljen, így nem nyomom bele az arcom éjszaka a koszba. Ugyanígy az arcmosáshoz is gyakran cserélgetem a törölközőt. A sminkecseteket minél gyakrabban mosom. Sok ilyen apróság is van, amire érdemes figyelni.

2018. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!