Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek mikor jöttek ki és...

Kinek mikor jöttek ki és múltak el?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy problémám mégpedig az,hogy nagyon sok pattanásom van. Amiko12-13 év körüli voltam kevés pattanásom volt,14 évesen közepesen sok és most a 15.-dik évem vége felé rengeteg pattanásom kijött és egyszerűen nem tudom,hogy mitől. Vagy esetleg ez ezzel jár,ha az ember ilyen korban van? És mikor fognak elmúlni?

2018. máj. 2. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jottek ki, mikor elkezdtem menstrualni (12,5 evesen), es kb 16 eves koromra el is multak. De amikor voltak, akkor is csak havi 1x, 1-2 db, az se mindig. Nagyon jol megusztam.
2018. máj. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tíz éves korom körül jöttek elő, és majdnem húsz voltam mikor kezdtek elmúlni...


Arra jöttem rá, hogy nálam nagyon befolyásolja ezeket hogy miket eszek. Ha picit is több édességet ettem, sokkal durvábban jöttek elő a pattanások, főleg a halántékomnál. Szóval elkezdtem erre figyelni, és sokkal kevesebb pattanásom, meg mitesszerem lett. Nálad is befolyásolja az hogy miket eszel?

2018. máj. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy befolyásolja-e,hogy mit eszem. De mielőtt megjön rengeteg ki szokott jönni. (Halánték,Homlok,Orrom mellett) . És mire elmúlnának,addigra jönnek az újak.
2018. máj. 2. 17:22
 4/4 anonim válasza:
Nekem is 15 évesen jöhettek ki de ha nem mentem volna el vele bőrgyógyászhoz akkor még mindig pattanásos lennék. Ne várd meg míg elmúlik, nem tudhatod mennyi idő és hogy mennyi heg marad.
2018. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!