Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baj lehet abból, ha több...

Mi baj lehet abból, ha több napig nagyon hevesen ver a szivem? (:

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
tehát hogy ilyenkor rossz esetben mi az, ami megtörténhet?
2010. jún. 13. 20:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amikor nagyon szerelmes voltam, hetekig ez volt... Éjjel, nappal... Semmi bajom nem lett:D
2010. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint ez nagyon friss szerelemnél volt... A legelején... Azóta is megmaradt a szerelem, de hála égnek a pulzusom és a vérnyomásom már teljesen normális!
2010. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na igen, olyankor érthető :)

azt, hogy nekem mi miatt verhet hevesen, azt sejtem :D :P de szóval, hogy ez mennyi ideig birható? tehát van olyan, hogy rosszat tesz a szivnek és valami baj lehet? ha mondjuk napokig ez lenne. Már harmadik napja nagyjából.Meddig nincs baj?

2010. jún. 13. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
hát az a kérdés, hogy mennyire hevesen, szóval egy pulzusszám nem ártana. ha fiatal vagy a szívednek elvileg bírnia kell, de azért egy idő után lehet bemondja az unalmast, főleg ha valami szerrel segítetted hozzá, esetleg amfetaminszármazékkal... persze semmi gyanusítgatás.
2010. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!